Klasyczny manicure świąteczny krok po kroku

Okres przed świętami Bożego Narodzenia, to czas zwiększonego zainteresowania paznokciami hybrydowymi. Jest to idealna opcja dla Pań, które cenią sobie praktyczność, elegancję oraz ponadczasowy desing. Co roku pojawiają się najnowsze trendy i kolory sezonowe.

A co takiego cieszy się powodzeniem w tym roku?

Każdy manicure hybrydowy świąteczny ma swój wyjątkowy kolor przewodni. W tym roku standardowo króluje czerwień, granat, złoto i srebro. Paznokcie granatowe świąteczne cieszą się dużą popularnością. Niejednokrotnie jest to jedyny czas, gdzie klientki decydują się na tak odważne stylizacje. Kolor granatu jest mocno kontrastowy i dobrze komponuje się ze wszelkimi dekoracjami, pyłkami i brokatami. Jest on wersją kolorystyczną dla zdecydowanie bardziej odważnych kobiet. Jednak ponadczasowość tkwi w czerwieni. Czerwone paznokcie na święta są niezwykle kobiece i przepełnione namiętnością. Co więcej.. Nie tylko Panie kochają ten kolor. Czerwone paznokcie skradają serca mężczyzn.

Paznokcie hybrydowe na święta Bożego Narodzenia zawsze są wyjątkowe.

Często są za jednym zamachem łączone ze stylizacjami sylwestrowymi. Często pojawiają się na nich różnorodne odbijane wzory przy pomocy stempli, folie transferowe oraz naklejki wodne. Dodatkowo są one uzupełniane brokatami, wszelakiego rodzaju pyłkami i cyrkoniami. Ogólnie rzecz ujmując, jest to ten magiczny miesiąc, gdzie dzieje się na paznokciach dosłownie wszystko! Nie ma wówczas żadnych ograniczeń w stylizacjach, a zdobienia są z reguły bogate. Świąteczne wzory paznokci nie są z góry określone. Często pojawiają się tzw. „sweterki” oraz nawet ręczne malunki reniferów, bałwanków czy też mikołajów. Śnieżynki również nie mogą zostać pominięte. Są one obowiązkowym must-have każdego roku. Ich delikatność pasuje niemalże do każdej stylizacji świątecznej. Oczywiście, można ją także wzbogacić o różnorodne dodatki np. cyrkonie.
Świąteczne wzory na czerwonych paznokciach nie są tak mocno kontrastowe jak w przypadku granatu. Wzory są z reguły bardziej stonowane i mniej rzucające się w oczy. Elegancja może zostać wystylizowana na przykład na paczuszkę prezentową albo panią mikołaj. Dostępność wzorów jest nieograniczona. Wyobraźnia w tym wyjątkowym czasie może sobie pozwolić dosłownie na wszystko. Bardzo modne i wyjątkowe są paznokcie hybrydowe czerwone z brokatem. Wybór kolorów brokatów jest ogromny. Jednak miejsce numer jeden przysługuje brokatowi w kolorze złotym, później w srebrnym.

Bądź trendy w te Święta! Przygotuj się już teraz. Konkurencyjne ceny oraz szeroki asortyment można znaleźć na lakieryhybrydowe.pl